Drugi dzień VI MODN

Za nami drugi dzień VI Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki.
Program rozpoczęliśmy od spotkania z najmłodszymi. Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy przygotowała atrakcje i zajęcia dla dzieci. O godzinie 10.00 rozpoczęły się zajęcia Uniwersytetu Dzieci Alfa. W ofercie wydarzenia  znalazły się między innymi: zajęcia sportowe, wykłady, zajęcia ruchowe, a także zajęcia plastyczne. A to wszystko po to, ażeby uczyć się przez zabawę!

Dla pozostałych uczestników przygotowano między innymi warsztaty geodezyjne oraz  zajęcia z określenia wytrzymałości cegły na ściskanie. O godzinie 13.00 wykład poprowadził prof. dr hab. Yaroslaw Vyklyuk, Prorektor ds. nauki i współpracy międzynarodowej Uniwersytetu Bukowińskiego zatytułowany Review of Artificial intelligent (Neural Network, Fuzzy Logic, Genetic algorithm, Fractals).
Dzień rozpoczęliśmy od spotkania z najmłodszymi i dzień zakończyliśmy na spotkaniu z najmłodszymi. W przedszkolu Bursztynek odbył się festyn. W programie między innymi małpi gaj, warsztaty plastyczne, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
To nie koniec atrakcji! Świętujemy jeszcze przez najbliższe dwa dni! Zapraszamy!