Przedstawiciele KPSW na konferencji dot. Planu Junckera

Wczoraj, tj. 30 marca br. przedstawiciele KPSW uczestniczyli w konferencji "Plan inwestycyjny dla Europy - Plan Junckera w procesie zrównoważonego rozwoju regionów", która odbyła się w Centrum Kultury Dwór Artusa w Toruniu.

Spotkanie to było okazją do zapoznania się z możliwościami jakie otwiera przed samorządami Europejski Fundusz Inwestycji Strategicznych.
Nasza Uczelnia nieustannie stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa m. in. poprzez dostosowywanie swej oferty edukacyjnej do zapotrzebowania dynamicznie zmieniającego się rynku pracy oraz wspierać wszelakie inicjatywy regionalne. Prowadzimy także szeroką działalność z licznymi ośrodkami, instytucjami, przedsiębiorstwami.
Udział w Konferencji i wyniesione z niej przesłanie z pewnością będzie przyczynkiem do dalszego  udoskanalania koncepcji funkcjonowania gospodarczego w naszym regionie.

zdjecie_z_konferencji_plan_juckera