Profesor Jacek Pyżalski w CKPiU

Około 400 nauczycieli szkół bydgoskich było uczestnikami zajęć w cyklu „Co działa jak nic nie działa”, które odbyły się w miniony poniedziałek, tj. 22 maja br. w Auditorium Maximum KPSW.
Tematem spotkania był problem agresji werbalnej i internetowej występujących wśród młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Rozmawiano o przyczynach zjawiska i narzędziach wsparcia dla nauczycieli, rodziców w celu ich zapobiegania i odpowiedniego reagowania w trakcie ich zaistnienia.
Cykl spotkań z profesorem Jackiem Pyżalskim będzie miał swój ciąg dalszy 10 października 2017r.
Będzie on dotyczył problemu motywowania młodego człowieka. Szczegółowe informacje we wrześniu 2017r. na naszej stronie internetowej Studiów Podyplomowych.