Spotkanie z Władzami Politechniki Narodowej w Atenach

Delegacja z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy z JM Rektor prof. KPSW dr Heleną Czakowską i Prezydentem mgr. Romanem Czakowskim na czele została przyjęta przez władze Politechniki Narodowej w Atenach JM Rektora prof. Ioannisa Goliasa i Prorektora prof. Demetriosa Papantonisa.

Rozmowy były owocne i dotyczyły wzajemnej współpracy zarówno na gruncie wymiany międzynarodowej, wykładów kadry profesorskiej, jak i w kwestiach dotyczących organizacji konferencji naukowych i projektów badawczych. Władze KPSW przekazały Medal Uczelni w Bydgoszczy do rąk JM Rektora, a w zamian otrzymały Medal Politechniki Narodowej w Atenach .
Przedstawiciele greckiego uniwersytetu potwierdzili również swój udział w Kongresie „Jeden świat - wiele kultur” w dniu 26 października 2017 oraz przekazali zaproszenie władzom naszej uczelni na uroczystość  obchodów 180-lecia istnienia Politechniki Narodowej.