Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne w roku akademickim 2017/2018!
Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+, jednym z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj ze znakomitej możliwości zdobycia doświadczenia w kraju Europy, zapoznania się z inną kulturą, udoskonalenia umiejętności językowych, otrzymania wiedzy w wybranej dziedzinie i specjalizacji.

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską, co pozwala każdemu uzyskać możliwość uczenia się za granicą i rozwijania się w sferze kulturowej i zawodowej, jak również stosunków i więzi społecznych. Każdy student biorący udział w programie co miesiąc otrzymuje stypendium w wysokości 300-500 Euro w zależności od kraju docelowego, co zwykle pokrywa koszty mieszkaniowe i żywieniowe.

Studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy  mają możliwość wyjazdu na studia we Włoszech, Turcji, Bułgarii, Portugalii, Francji i w wielu innych krajach. Czas trwania wyjazdu wynosi od 3 do 12 miesięcy.
Przyjdź do biura Współpracy z Zagranicą, wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i studiuj w kraju o którym marzysz!  Zapraszamy! 
Kontakt - e-mail: internationaloffice@kpsw.edu.pl, tel. 52 368 84 46

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl