4 FUTURE DAY – DZIEŃ MŁODEGO ARCHITEKTA I INŻYNIERA

Już 21 października 2019 r. od godziny 9:00 w Warszawie, w Multikinie Złote Tarasy, odbędą się ogólnopolskie bezpłatne warsztaty  4FUTUREDAY – Dzień Młodego Architekta i Młodego Inżyniera. Całodniowe warsztaty przeznaczone są dla studentów oraz absolwentów uczelni technicznych wiążących swoją przyszłość z budownictwem lub architekturą.

Inauguracyjne warsztaty odbędą się w sali premierowej Multikina, a we foyer Multikina będą się odbywały konsultacje z architektami i doradcami technicznymi firm – Partnerami programów Builder for the Young Architects oraz Builder for the Young Engineers w zakresie projektowania oraz zastosowania materiałów i technologii dla budownictwa i architektury.

Podczas wydarzenia młodzi architekci i inżynierowie otrzymają odpowiedź na pytania:

– Jakie są trendy w sektorze budownictwa?
– Jak wyglądał rynek pracy i poszukiwania w przeszłości?
– Jaka jest obecna rzeczywistość rynku pracy dla inżynierów i architektów?
– Jak wygląda sytuacja na rynku pracy?
– Jak rozpocząć budowanie kariery?
– Jak szukać pracy? Praktyczne wskazówki.

Podczas 4 Future Day odbędzie się także bezpłatne szkolenie BIM, w ramach którego uczestnicy poznają BIM, jako otwartą platformę, dającą możliwość współpracy obydwu środowisk – inżynierów budownictwa oraz architektów. W ramach warsztatów odbędą się ćwiczenia z poszczególnych obszarów dotyczących współpracy projektowej:

• architektura i konstrukcja,
  • koordynacja międzybranżowa,
  • wykorzystanie komponentów BIM.

Za udział w 4 Future Day oraz w warsztatach BIM każdy uczestnik otrzyma dwa imienne certyfikaty. Warto zabrać ze sobą cv, ponieważ we foyer Multikina będzie można odwiedzić strefę kariery.
PROGRAM WYDARZENIA: http://builder4future.pl/2019/09/16/42182/
REJESTRACJA NA 4 FUTURE DAY: http://b4f.buildercorp.pl/Events/Details/101