Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

82. Ogólnopolska Pielgrzymka Akademicka na Jasnej Górze

Duszpasterstwo Akademicke Martyria zaprasza do udziału w 82. Ogólnopolskiej Pielgrzymce Akademickiej na Jasną Górę. W tym roku hasłem przewodnim spotkania są słowa "KOCHAM, WIĘC JESTEM". Co one oznaczają - w odpowiedzi pomoga nam zaproszeni goście: abp Grzegorz Ryś, Brygida Grysiak, Andrzej Lewek i ks prof. Antoni Dębiński.

Nieważne, czy byłeś juz na Jasnej Górze sto razy, czy jeszcze Cię tam nie widziano... czy jesteś  w duszpasterstwie akademickim czynnym działaczem, czy prawie tam nie przychodzisz... Jeśli należysz do "świata akademickiego", bo jesteś studentem, nauczycielem akademickim, pracownikiem uczelni liub absolwentem albo po prostu - chcesz spędzić czas w miłym towarzystwie - pełnym modlitwy, radości i spotkań - to wydarzenie jest jest dla Ciebie. 

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 11-13 maja 2018 roku. Zbiórka w piątek 11 maja o 14:00 w kaplicy przy Bazylice Matki Bożej Królowej Męczenników w Fordonie ul. Bałtucia 5. Wyjazd o godz. 14:30.Koszt: studenci - 50 zł, absolwenci - 70 zł. W cene wliczony jest przejazd autokarem w obie strony, nocleg (karimata, śpiwór), koszulka, pakiet pielgrzymka, posiłek w postaci wspólnej kolacji i śniadania (suchy prowiant).

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl