INNOVATHON DLA DOSTĘPNOŚCI

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie zaprasza na INNOVATHON DLA DOSTĘPNOŚCI w Warszawie

Innovathon dla dostępności jest organizowany w ramach projektu Inkubator dostępności realizowanego przez ROPS w Krakowie wspólnie z Fundacją Instytut Rozwoju Regionalnego. W ramach Inkubatora można otrzymać grant w wysokości do 100 tys. zł na zrealizowanie innowacji.

Zadaniem projektu jest dotarcie do oddolnych i innowacyjnych rozwiązań, które zniwelują bariery w dostępie do usług, produktów i przestrzeni publicznej dla osób starszych i z niepełnosprawnościami. Szukając nowych pomysłów, zapraszamy Państwa na wydarzenie dające możliwość zaprojektowania własnej innowacji dla osób o ograniczonej mobilności i percepcji.

Więcej informacji oraz regulamin Innovathonu dla dostępności i formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.rops.krakow.pl, w zakładce Inkubator Dostępności - Aktualności.

Pragniemy podkreślić, iż ilość miejsc jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu się do udziału w Innovathonie decyduje kolejność zgłoszeń, na które czekamy do 22 stycznia.

Na Innovathon można zgłosić się indywidualnie lub w grupach liczących maksymalnie 5 osób.