Zapraszamy na Inaugurację Roku Akademickiego 2016/2017

JM Rektor i Prezydent Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej mają zaszczyt zaprosić na uroczystą Inaugurację Roku Akademickiego 2016/2017.

Część oficjalna rozpocznie się 1 października br. o godz. 12:00 w Auditorium Maximum Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy przy ul. Toruńskiej 55-57.

Msza Święta inaugurująca Rok Akademicki 2016/2017 Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, koncelebrowana pod przewodnictwem JE Biskupa Jana Tyrawy, Ordynariusza Diecezji Bydgoskiej, rozpocznie się o godz. 18:00 w Katedrze Bydgoskiej, przy ul. Farnej 2.

Program:

- Hymn państwowy

- Powitanie gości przez Prezydenta KPSW, mgr. Romana Czakowskiego

- Wystąpienie inauguracyjne JM Rektor KPSW dr Heleny Czakowskiej, prof. KPSW

- Wręczenie odznaczeń państwowych

- Wystąpienia gości

- Gaude Mater Polonia

- Immartykulacja

- Gaudeamus igitur

- Wręczenie nagród i wyróżnień

- Wystąpienie przedstawiciela Samorządu Studenckiego

- Wykład inauguracyjny dr hab. Anny Matuszczak, prof. UEP, pt. "Zrównoważenie rolnictwa na świecie"

- Występ Chóru Kameralnego PRO ARTE oraz Chóru Cantus działających przy Państwowej Szkole Muzycznej I i II Stopnia im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu, pod dyrekcją dr hab. Moniki Wilkiewicz i dr hab. Grażyny Wolter-Kaźmierczak.