Rozwiń żagle: studenckiego satelity PW-Sat2 i swojej kariery!

PW-Sat2 - satelita studencki zbudowany na Politechnice Warszawskiej przez członków Studenckiego Koła Astronautycznego. Jest następcą obiektu kosmicznego PW-Satpierwszego polskiego sztucznego satelity, który w 2012 roku znalazł się na orbicie okołoziemskiej.

PW-Sat2 rozwinie swój kosmiczny żagiel o powierzchni 4m² z folii mylarowej o grubości 6μm podczas misji, która zaplanowana jest w 2018 roku.

Trzymaj kciuki za pomyślne rozwinięcie żagla!

Opowiedz o tym kosmicznym wydarzeniu w kręgu rodziny, przyjaciół i znajomych! Udostępnij informacje o studenckim obiekcie kosmicznym na portalach społecznościowych!

Twój udział w akcji promocyjnej tego innowacyjnego akademickiego projektu zachęci inwestorów do rodzącego się w Polsce przemysłu kosmicznego i pozwoli rozwinąć skrzydła młodym inżynierom kosmicznym przy budowie kolejnego studenckiego satelity!

Niech żagiel PW-Sat2 będzie inspiracją do rozwinięcia żagli Twojej kariery!

Samorząd Studencki KPSW w Bydgoszczy

pw-sat.pl/