Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Ruszyły zapisy na wyjazdy zagraniczne na rok akademicki 2017/2018

Zapraszamy do udziału w Programie Erasmus+ - jednego z największych programów edukacyjnych i kulturowych. Skorzystaj z wyśmienitej możliwości otrzymania doświadczenia życia w krajach Europy, zapoznania się z wieloma kulturami, polepszenia umiejętności językowych i otrzymania wiedzy we własnej dziedzinie i specjalizacji.

 

Projekt jest finansowany przez Unię Europejską, co pozwala każdemu uzyskać możliwość uczenia się za granicą i rozwijać się w sferze kulturowej, zawodowej, jak również  nawiązywać stosunki i więzi społeczne. Każdy student, biorący udział w programie co miesiąc otrzymuje stypendium w wysokości 300-500 euro w zależności od kraju docelowego, co zwykle pokrywa koszty mieszkaniowe i żywieniowe. Program Erasmus+  umożliwia także wyjazdy osobom niepełnosprawnym.

Studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej mają możliwość wyjazdu na studia do Włoch, Turcji, Bułgarii, Portugalii, Francji, Litwy i wielu innych krajów. Czas trwania programu - od 3 do 12 miesięcy.

Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy zachęca również studentów wszystkich kierunków do zgłaszania się na zagraniczne praktyki studenckie realizowane w ramach programu Erasmus+. Program Erasmus daje możliwość wyjazdu na okres od 2 do 6 miesięcy również absolwentom naszej Uczelni.

Przyjdź do biura Współpracy z Zagranicą, wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i zdobądź doświadczenie w kraju o którym marzysz!

 

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl