Bal Karnawałowy KPSW i KPCK

Tradycją naszej Uczelni jest organizowana corocznie zabawa ostatkowa. W tym roku XVII Bal Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy oraz XXIII Bal Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kształcenia odbył się w sobotę 25 lutego br.

Kadra naukowa, dydaktyczna, administracyjna, sympatycy KPSW i KPCK uczcili karnawał świetną muzyką, tańcami i wybornym menu. Spotkanie było wspaniałą okazją do integracji pracowników oraz uczczenia i podsumowania kolejnego roku działalności naszych placówek. Kujawsko-Pomorskie Centrum Kształcenia funkcjonuje na rynku od 1992 roku, prowadząc edukację na poziomie przedszkolnym i szkolnym. KPSW natomiast w ciągu siedemnastu lat wszechstronnej działalności zyskała opinię Uczelni solidnej i przyjaznej studentom.

bal

tort