Wykształcenie i dobry fach w ręku

Jesteś bezrobotny i studiujesz w trybie niestacjonarnym w KPSW? Chcesz zdobywać wykształcenie, a równocześnie uczyć się zawodu? Skorzystaj z bezpłatnych kursów organizowanych przez naszą uczelnię.

Bezrobotni studenci studiów niestacjonarnych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej mogą zdobyć zawód lub przysposobienie zawodowe na kursach organizowanych przez naszą uczelnię. Są one bezpłatne - realizowane w ramach projektu 7.2.1. „Uczelniany Ośrodek Wsparcia Społecznego KPSW". Osoby zainteresowane udziałem w programie mogłyby uczyć się zawodu spawacza, agenta ubezpieczeniowego, kasjera kas fiskalnych i kosmetyczki.

Szczegółowe informacje uzyskać można w pok. 207A, KPSW ul. Piotrowskiego 12-14, pod nr tel. 52 339 30 27, 52 322 34 04 w. 64 lub droga mailową podyplomowe@kpsw.edu.pl