BOSS After Party

Bydgoskie Studenckie Forum Business Centre Club i klub Papagayo zapraszają na Boss After Party, czyli na zabawę w latynoskich rytmach. Nazwa imprezy nawiązuje do Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS, który w marcu odbywał się w KPSW oraz innych bydgoskich uczelniach.

Organizowane podczas festiwalu certyfikowane szkolenia i wykłady były kierowane do wszystkich, którzy myślą o własnym biznesie. Tym razem spotkanie będzie mieć czysto rozrywkowy charakter, a sale warsztatowe i wykładowe zastąpione zostaną przez ekskluzywne wnętrza fordońskiego klubu Papagayo. Podczas imprezy, na hasło „BOSS After Party", czekają na gości różnego rodzaju promocje.

Impreza odbędzie się 1 czerwca (wtorek) w klubie Papagayo, przy ulicy Rupniewskiego 10 (budynek BLM).