Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Dlaczego warto studiować ekonomię?

Wybór studiów, to bardzo trudna decyzja. Absolwenci szkół średnich starają się wybrać kierunek, który zapewni im przede wszystkim stabilną przyszłość i pracę, dlatego wielu z nich wybiera ekonomię.

Po ekonomii można znaleźć pracę w zasadzie we wszystkich działach i sferach gospodarki, we wszystkich przedsiębiorstwach, począwszy od stanowisk związanych z podstawowym zarządem, np. służbach finansowo–księgowych, poprzez stanowiska związane z organizacją i zarządzaniem przedsiębiorstwem oraz marketingiem, aż po stanowiska kierownicze najwyższego szczebla – prezesów i dyrektorów firm czy głównych księgowych.

Warto wiedzieć, że ekonomiści są zatrudniani w sektorze prywatnym i publicznym; doradzają przedsiębiorcom i rządom; pracują zarówno w mediach, jak i administracji, służbie zdrowia, nauce i nowoczesnych sektorach gospodarczych, zarówno w kraju jak i zagranicą.

Studia ekonomiczne dają nową perspektywę na świat, szereg możliwości zawodowych i przede wszystkim większą pewność w podejmowaniu decyzji. 
 
Czasu na wybór studiów jest coraz mniej, ale warto się spokojnie zastanowić i przeanalizować swój wybór.  
 
"Każde podanie traktujemy indywidualnie, z dbałością analizujemy potrzeby i oczekiwania. Bardzo ważny jest dla nas dialog ze studentem" - mówi Kierownik Biura Rekrutacji mgr inż. Monika Dołegowska
 
Dlatego też zapraszamy do kontaktów telefonicznych bądź droga e-mailową: 500 149 149 lub rekrutacja@kpsw.edu.pl - dowiedz się wiecej!

 

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl