Drzwi otwarte w KPSW

Jak działa niwelator i na czym polega praca geodety? Czy warto studiować ekonomię? Dlaczego sztuka może mieć właściwości terapeutyczne? Jak wygląda radiowe studio? Na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedź podczas drzwi otwartych w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej, które odbędą się 28 kwietnia (środa). Zapraszamy do budynku przy ul. Toruńskiej 55-57 w godz. 11.00-14.00.

Na drzwi otwarte zapraszamy przede wszystkim uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wciąż jeszcze nie zdecydowali, jaką uczelnię chcą wybrać. Podczas spotkania będą mieli okazję porozmawiać ze studentami wszystkich wydziałów, poznać ich opinię na temat specyfiki każdego z kierunków, a także dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak studiuje się w KPSW. Podczas drzwi otwartych zaprezentują się także niektóre Koła Naukowe KPSW, a ich członkowie oraz opiekunowie przedstawią zalety uczestnictwa w każdym z nich. Gratką dla odwiedzających uczelnię będzie także wizyta w Akademickim Radiu Internetowym „Megafon", podczas której będzie można nie tylko zobaczyć, jak wygląda studio i jak działa radiowy sprzęt, ale również przyjrzeć się pracy dziennikarzy „Megafonu".

Do dyspozycji studentów będą także pracownicy jednostek KPSW, którzy odpowiedzą na pytania związane z praktykami (także zagranicznymi), opowiedzą o możliwości wyjazdów zagranicznych, otrzymywania stypendiów oraz współpracy z Biurem Karier.

Podczas drzwi otwartych swoją ofertę zaprezentują:

Wydział Ekonomii

Wydział Administracji i Stosunków Międzynarodowych

Wydział Techniczny

Wydział Pedagogiczny

Wydział Filologiczny

oraz inne jednostki KPSW, a wśród nich:

Biuro Karier

Studium Praktyk

Sekcja Stypendiów

Dział Współpracy z Zagranicą

Akademickie Radio Internetowe „Megafon"