Drzwi Otwarte na KPSW!

Wypróbuj Studia na próbę na Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy. Uczelnia zaprasza na Drzwi Otwarte 20.03.2020.

Wiemy, że wybór dalszej ścieżki kształcenia dla młodzieży jest decyzją niełatwą, poprzedzoną wieloma przemyśleniami i rozmowami. Otwierając mury Uczelni dla uczniów szkół średnich, chcemy przybliżyć młodym osobom możliwe drogi dalszej edukacji, zapraszając do uczestnictwa w mini wykładach, laboratoriach i warsztatach z różnych dziedzin. Przyszli studenci będą mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną KPSW oraz poznać wykładowców i studentów.

Zapraszamy pojedyncze osoby, ale szczególnie otwarci jesteśmy na odwiedziny całych klas wraz z wychowawcami. Wstęp na wszystkie konwersatoria, wykłady i ćwiczenia jest bezpłatny.

Wszelkie zapytania oraz zgłoszenia grup zorganizowanych prosimy kierować do Biura Promocji (e-mail: promocja@kpsw.edu.pl, telefon 510 993 083), do 6 marca 2020r.