Absolwenci odebrali dyplomy

3 grudnia 2010 grupa blisko 450 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrała dyplomy ukończenia studiów. W dyplomatorium wzieli udział absolwenci administracji, ekonomii, stosunków międzynarodowych oraz - po raz pierwszy w historii naszej uczelni - filologii angielskiej. Uroczystość odbyła się w Auditorium Maximum w budynku przy ul. Piotrowskiego 12.

3 grudnia dyplomy licencjata wręczono w dwóch grupach:

• godz. 10.00 - absolwenci filologii angielskiej (Wydział Filologiczny)
  • godz. 12.00 - absolwenci administracji (Wydział Prawa i Administracji), ekonomii i stosunków międzynarodowych (Wydział Ekonomiczno-Społeczny)

Podczas uroczystego dyplomatorium, władze uczelni i wydziałów uhonorowały absolwentów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen z całego toku studiów. Wręczono też tytuły Absolwenta Roku oraz wyróżnienia za działalność naukową oraz społeczną.

Zdjęcia z dyplomatorium oglądaj w naszej Galerii www!