Ł»egnamy 1300 absolwentów naszej uczelni!

2 grudnia 2011r. (piątek) ponad 300 absolwentów odbierze dyplomy ukończenia studiów. W uroczystości, która rozpocznie się o godz. 11.00 w auli 301A (budynek A) przy ul. Toruńskiej 55-57, wezmą udział byli studenci administracji, ekonomii i stosunków międzynarodowych. 8 grudnia (czwartek) o godz. 11.00 (aula 213A) dyplomy otrzymają absolwenci Wydziału Technicznego (geodezji i kartografii) i Wydziału Filologicznego (f. angielskiej). 9 grudnia (piątek) zapraszamy na dyplomatorium Wydziału Pedagogiki. O godz. 11.00 (aula 301A) dyplomy odbiorą licencjaci, a o godz. 13.00 magistrowie pedagogiki.

W dyplomatoriach weźmie udział około 1300 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej. 2 grudnia dyplomy odbierze prawie 300 absolwentów Wydziału Prawa i Administracji (kierunku administracja, I i II stopnia) oraz około 90 byłych studentów Wydziału Ekonomiczno-Społecznego (studiów licencjackich na kierunkach ekonomia i stosunki międzynarodowe). 8 grudnia dyplomy odbierze ponad 100 osób (inżynierów geodezji i kartografii oraz licencjatów filologii angielskiej), a 9 grudnia najliczniejsza gruba absolwentów pedagogiki - w sumie blisko 800 byłych studentów studiów I i II stopnia.

Podczas uroczystości absolwenci będą mieli okazję wysłuchać wystąpień przedstawicieli władz uczelni. Dyplomatorium to także najlepszy moment do wręczenia studentom z najwyższą średnią dyplomów Absolwenta Roku.