750 pedagogów z dyplomem KPSW

Blisko 750 absolwentów Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej odebrało 14 grudnia dyplomy ukończenia studiów. W gronie tym znaleźli się absolwenci studiów licencjackich i magisterskich na kierunku pedagogika.Uroczystość odbyła się w budynku KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14 (Auditorium Maximum).

Uroczystość odbyła się w Auditorium Maximum w budynku KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14. Dyplomy wręczano w dwóch grupach:

• godz. 11.00 - absolwenci pedagogiki studiów licencjackich
  • godz. 13.00 - absolwenci pedagogiki studiów magisterskich

Podczas uroczystego dyplomatorium, władze uczelni i wydziału uhonorowały absolwentów, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen z całego toku studiów. Wręczono także tytuły Absolwenta Roku oraz wyróżnienia za działalność naukową oraz społeczną. Po raz pierwszy wyróżniono również autorów najlepszych prac magisterskich i licencjackich.

Ogladaj zdjęcia z dyplomatorium w Galerii www!