Zapisy na wyjazdy w ramach programu Erasmus trwają

Nadal trwają zapisy na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus 2017/2018.

Zapraszamy wszystkich studentów do zapisania się na wyjazdy zagraniczne w ramach programu Erasmus+. Jest to jeden z najchętniej wybieranych przez studentów programów edukacyjnych, który umożliwia poznanie kultury i języka innego państwa.

Już dziś możesz skorzystać z niepowtarzalnej możliwości zdobycia doświadczenia w środowisku zagranicznym, zapoznania się z nową społecznością, podniesienia kompetencji językowych oraz otrzymania wiedzy w wybranej, specjalistycznej dziedzinie.

WSZYSCY STUDENCI Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, również osoby z niepełnosprawnością, jak i korzystające ze stypendiów socjalnych
mają możliwość wyjazdu na studia we Włoszech, Turcji, Bułgarii, Portugalii, Francji i w wielu innych krajach. Czas trwania wyjazdu wynosi od 3 do 12 miesięcy.
Przyjdź do biura Współpracy z Zagranicą, wypełnij Formularz Zgłoszeniowy i studiuj w kraju, który pragniesz poznać! Zapraszamy!

Kontakt:

e-mail: internationaloffice@kpsw.edu.pl