Radosne serca w Muszli Koncertowej

Fundacja "Nowe Pokolenie" zaprasza w niedzielę 13 czerwca 2010 na godz. 16.30 na finałowy koncert VI Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc. Na scenie w Parku im. Witosa pojawią się laureaci regionalnych edycji - uzdolnieni artystycznie wychowankowie placówek opiekuńczo wychowawczych i ośrodków adopcyjno-opiekuńczych z całego kraju oraz zaproszeni goście. Nasza uczelnia oraz Akademickie Radio Internetowe „Megafon" są jednymi z patronów tego przedsięwzięcia.

Młodzi artyści, którzy przeszli eliminacje w Łodzi, Gdańsku i Gliwicach, specjalnie dla bydgoszczan umilą finał festiwalu występami wokalnymi, tanecznymi oraz recytatorskimi. Jednak oprócz przyjemności dla ucha, będzie również coś dla oka. W czasie słuchania koncertu wszyscy goście będą mieli okazję zwiedzić małą galerię, złożoną z prac plastycznych i fotograficznych laureatów Festiwalu

Oprócz utalentowanych finalistów na scenie zaprezentują się inne gwiazdy, które wystąpią gościnnie na deskach bydgoskiej Muszli Koncertowej. W jazzowy nastrój wprowadzi Junior Jazz Big Band ‘75 z Pałacu Młodzieży prowadzony przez Piotra Dąbrowskiego, a piękny śpiew Agnieszki Zawidzkiej, laureatki „Szansy na sukces" i uczestniczki programu „Śpiewaj i walcz", sprawi, że nogi same zaczną tańczyć. Miłośników dobrego humoru pewnie ucieszy występ bydgoskiego Kabaretu OKO. Pokaz tańca współczesnego i hip-hop zaprezentuje „Fabryka Tańca".

Zarówno artyści, jak i goście imprezy mocno wspierają młode talenty, dlatego będą towarzyszyć dzieciom podczas tego ważnego wydarzenia. W tym roku zapowiada się kolejny, fantastyczny, pełen emocji i niezapomnianych wrażeń festiwal!

VI OFRS jest współfinansowany przez Urząd Miasta Bydgoszczy

Honorowy patronat: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Prezydent Miasta Bydgoszczy

Patronat medialny: EXPRESS BYDGOSKI, BIK, RADIO GRA, RADIO PIK, InfoBydgoszcz.pl, MMBydgoszcz.pl, Bydgoszcz.com, Akademickie Radio Internetowe MEGAFON (KPSW), radio „UNIWERSYTET" (UKW)
Opieka medialna: TVP 3 BYDGOSZCZ