FUNDAMENT 2019 - nominacja dla KPSW

Z przyjemnością informujemy, że Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy uzyskała nominację do tytułu FUNDAMENT 2019.

Nominację KPSW do tytułu FUNDAMENT 2019 zgłoszono w związku z działalnością realizowaną poprzez Program "Jeden Świat - Wiele Kultur" w tym utworzenie Centrum Kultury Polskiej w Kirgistanie oraz Program Stypendialno - Edukacyjny "Step".

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy została jednocześnie zaproszona do współtworzenia VII Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości - największego, mobilnego wydarzenia biznesowo - gospodarczego w Polsce. Wręczenie wyróżnień odbędzie się podczas konferencji prasowej po Kongresie. Tegoroczna edycja Kongresu Przedsiębierczości odbędzie się w dniach 24-25 października.