Światowy Dzień GIS-u

Zapraszamy na 6 edycję dnia GIS u, która odbędzie się 13 listopada 2019 roku w ZSB Bydgoszcz. Jednak już dziś zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie internetowym "Kreatorzy przestrzeni"- budowle inżynierskie świata.

Z okazji Światowego Dnia GIS-u zapraszamy wszystkich chętnych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz studentów do udziału w indywidualnym internetowym konkursie pod hasłem „Kreatorzy przestrzeni”

Konkurs jest integralną częścią wydarzenia GIS DAY w Bydgoszczy którego piąta edycja będzie miała miejsce 14 – 15 listopada 2018 r.

Zaczynamy od 15.10.2018
Zadania konkursowe pojawiać się będą przez kolejne 3 tygodnie na facebook-u Stowarzyszenia Miłośników Budowlanki Azymut+.

Zgodnie z regulaminem należy rozpoznać przedstawione obiekty oraz podać ich lokalizację, a odpowiedź przesłać wraz ze swoimi danymi za pośrednictwem załączanego do każdej zagadki osobnego formularza. Na koniec polubić stronę Stowarzyszenia „Azymut+”.

Każdy uczestnik za udzielone odpowiedzi otrzymywać będzie punkty, które po zsumowaniu wyłonią 3 zwycięzców, których o wygranej poinformujemy drogą e-mailową.