IBUK Libra w Bibliotece KPSW

Z przyjemnością informujemy, że Biblioteka Główna KPSW uzyskała dostęp do IBUK libra - jest to polski serwis książek elektronicznych należący do Wydawnictwa Naukowego PWN. Baza zawiera kilkanaście tysięcy publikacji:

podręczniki, wydawnictwa specjalistyczne, naukowe, popularnonaukowe oraz beletrystyczne wydawane przez najważniejsze, renomowane polskie oficyny. Zapraszay do korzystania z wybranych publikacji w IBUK Libra.

• książki w j. polskim
  • dostęp on-line 24/7 z dowolnego miejsca
  • możliwość zaawansowanej pracy nad tekstem
  • na komputerze, laptopie, tablecie, smartfonie

Dostęp do publikacji z sieci uczelnianej na stronie: https://libra.ibuk.pl/

Domyślnie prezentowane są dostępne publikacje. Wystarczy kliknąć na wybraną publikację, aby zobaczyć informacje o książce wraz z podglądem treści. Aby skorzystać z zaawansowanych funkcji pracy z książką, należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK.

Dostęp do publikacji spoza sieci uczelnianej na stronie libra.ibuk.pl.
- Unikalny kod PIN do zdalnego logowania można otrzymać w bibliotece.

UWAGA: Aby móc korzystać z zaawansowanych funkcjonalności, należy jednorazowo utworzyć swoje osobiste konto myIbuk.