Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Inauguracja VII Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki

Rozpoczął się tydzień licznych, ciekawych inicjatyw.

Dnia 02 czerwca 2018 roku J. M. Rektor, prof. KPSW, dr Helena Czakowskaoficjalnie zainaugurowała VII Międzynarodowe Otwartw Dni Nauki.
Podczas inauguracji głos zabrali goście specjalni, przedstawiciele uczelni za granicy, z którymi współpracuje KPSW: Prof. Iryna Zaverukha z Ukraińskiego Uniwersytetu Katolickiego, Prof. Maria Ioannides z Narodowego Uniwersytetu Technicznego w Atenach, Prof. Maksym Omelianenko z Kijowskiego Uniwersytetu Międzynarodowego na Ukrainie oraz Prof. Yaroslav Vyklyuka z Uniwersytetu Bukowyńskiego na Ukrainie. Ponadto zaszczycili nas swoją obecnością Prof. Gilbert Paulo Carrasco z Willamette University, College of Law Stany Zjednoczone Ameryki oraz Prof. Petro Gudz z Zaporoskiego Narodowego Uniwersytetu Technicznego na Ukrainie.
JM Rektor prof. KPSW Helena Czakowska i Prorektor, prof. KPSW, Janusz Kutta w dowód dobrej współpracy wręczyli gościom medale Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy.

Wraz z Inauguracją VII Międzynarodowych Otwartych Dni Nauki w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy rozpoczął się tydzień licznych, ciekawych inicjatyw.
Szczegóły można znaleźć w programie MODN. W dniu inauguracji, w sobotnie południe uczestnicy wydarzenia wzięli udział w pikniku międzynarodowym.
Międzynarodowe Otwarte Dni Nauki to cykliczne wydarzenie, które wpisało się już na stałe w kalendarz międzynarodowych inicjatyw naszej Uczelni.

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl