IX Kajakowy Spływ Papieski już 18 czerwca!

Zapraszamy na IX edycję Kajakowego Spływu Papieskiego, którego organizatorem jest Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy oraz Fundacja „Wiatrak”. Tegoroczny spływ odbędzie się 18 czerwca 2016 r. (sobota).

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 maja br. albo do wyczerpania miejsc za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Po tym terminie będziemy przyjmować na listę rezerwową.

Spływ Papieski adresowany jest do miłośników przyrody, a w szczególności mieszkańców Kujaw i Pomorza, społeczności akademickiej z naszego regionu, młodzieży oraz wszystkich pasjonatów turystyki kajakowej. Uczestnicy zejdą na wodę w miejscowości Mylof i jak co roku pokonają odcinek około 27 km, aż do Woziwody. Piękne widoki, ale także poprzewracane pnie drzew i wartki nurt – takie niespodzianki czekają na uczestników IX Spływu Papieskiego. Jednak z każdym rokiem odważnych kajakarzy jest coraz więcej, więc czekamy na Was, wysyłajcie zgłoszenia, odpowiadajcie na pytania konkursowe.

Cena uczestnictwa w spływie: 155 zł od osoby

Cena wyjazdu obejmuje: koszty organizacyjne, wynajem sprzętu, profesjonalną pomoc i obsługę, transport autobusowy z i do Bydgoszczy, ciepły posiłek.

Termin spływu: 18 czerwca 2016 roku

Miejsce/trasa spływu: Mylof Zapora-Woziwoda

Więcej informacji o IX Spływie Papieskim znaleźć można TUTAJ.

Spływ Papieski