Jak pisać prace dyplomowe? Wskazówki praktyczne (wyd.II)

Autor: Krystyna Kwaśniewska
Miejscowość i rok: Bydgoszcz 2007
Liczba stron: 78, format A6
ISBN: 978-83-89914-15-6
CENA: 9,98 zł 3,99 zł ( w tym 5 % Vat)
Zamów książkę:

Spis treści Pobierz

"
Niniejsze opracowanie pt. „Jak pisać prace dyplomowe? (wskazówki praktyczne)” jest drugim, uzupełnionym wydaniem (pierwsze ukazało się w 2005r.), przeznaczonym dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy. Prezentowany tu materiał dotyczy prac zarówno licencjackich jak i magisterskich, gdyż ogólne zasady pisania prac dyplomowych są podobne (...). Poradnik zawiera wyjaśnienie istoty, celu i zakresu pracy dyplomowej oraz podaje wskazówki dotyczące zarówno jej ogólnej konstrukcji, jak i konstrukcji poszczególnych członów. Dla lepszego zrozumienia założeń teoretycznych kolejnych etapów pracy przytoczono przykłady z wybranych prac dyplomowych (licencjackiej napisanej w KPSW oraz magisterskiej napisanej w Akademii Ekonomicznej w Poznaniu). Zilustrowano także odpowiednimi przykładami zasady stosowania przypisów oraz sporządzania literatury wykorzystanej w pracy. Da napisania poradnika posłużyło autorowi przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia seminariów magisterskich i licencjackich."