Doświadczenia i przyszłość wspólnej polityki rolnej w nowej perspektywie 2014-2020

Redaktor: Andrzej Czyżewski (red.), Agnieszka Poczta-Wajda (red.)
Miejscowość i rok: Bydgoszcz 2015
Liczba stron: 304, format B5
ISBN: 978-83-89914-76-7
CENA: 38,00 zł ( w tym 5 % Vat)
Zamów książkę:

Spis treści Pobierz

„[...] Kolejna publikacja z cyklu monografii, stanowiących pokłosie owocnej współpracy naukowej Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba i prof. dr hab. Andrzeja Czyżewskiego wraz z gronem swoich współpracowników oraz studentów z Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, po raz wtóry nie zawiedzie czytelników. [...] Szeroki wachlarz tematyczny zawarty w publikacji wskazuje na wysoki poziom naukowy, dojrzały warsztat oraz erudycję Autorów. Zaprezentowane nietuzinkowe, precyzyjnie sformułowane cele, metody i problemy badawcze a także zgromadzony materiał faktograficzny, zasługują na wysoką ocenę merytoryczną. Inspirujące podejście do problemów wskazanych obszarów badawczych, umiejętne łączenie wątków oraz interesujące konkluzje, obrazują wysoki poziom warsztatu metodycznego Autorów. [...]”.

z recenzji wydawniczej