Warsztaty z rzecznikiem rządu

KPSW zaprasza na warsztaty z Janem Dziedziczakiem, rzecznikiem prasowym rządu Jarosława Kaczyńskiego, które odbędą się 17 lutego 2011 (czwartek) o godz. 17.15 w Sali Senatu KPSW przy ul. Piotrowskiego 12-14. Do udziału w spotkaniu zachęcamy studentów oraz osoby zainteresowane tematyką relacji z mediami w polityce. Jan Dziedziczak - poseł na Sejm RP, absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2004-2006 rzecznik prasowy Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. W 2005 roku jako stypendysta Rządu Japońskiego i Uniwersytetu Narodów w Tokio brał udział w szkoleniu z zakresu prowadzenia polityki informacyjnej i mediów m.in. w telewizji publicznej Japonii, Australii i Nowej Zelandii. W lipcu 2006 roku objął stanowisko rzecznika prasowego rządu Jarosława Kaczyńskiego. Wcześniej był doradcą Konrada Ciesiołkiewicza, rzecznika rządu Kazimierza Marcinkiewicza i asystentem prasowym Prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Od najmłodszych lat pasjonuje się polityką. Interesuje się również polską szkołą filmową. Wolny czas poświęca służbie w harcerstwie.