Rektor KPSW, prof. nadzw. dr Helena Czakowska na Jubileuszu 25-lecia istnienia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

10 września 2019 roku w Toruniu na obchodach Jubileuszu 25-lecia istnienia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą w Bydgoszczy reprezentowała Rektor KPSW, prof. nadzw. dr Helena Czakowska. KPSW ceni sobie dotychczasową współpracę z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu. Jest ona szczególnie ważna dla Uczelni, w związku z badaniami naukowymi części naszej kadry, w obszarze rolnictwa, szczególnie w zakresie ekonomii.

JM Rektor w ramach uznania złożyła na ręce
Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Toruniu Pani Jolancie Sobeckiej medal Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy, życząc dalszego, dynamicznego rozwoju oraz satysfakcji z wykonywanej pracy.