Integracja w międzynarodowym klubie

Jeśli chcesz podszkolić język angielski, zawrzeć międzynarodowe znajomości i wymieniać poglądy na różnorodne tematy, nowo powstały Klub Integracyjny to miejsce właśnie dla Ciebie! Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Centrum dla Studentów Zagranicznych - centrum@kpsw.eu

Klub Integracyjny - to nowa jednostka studencka, która powstaje w ramach Centrum dla Studentów Zagranicznych. Głównym zadaniem Klubu będzie pomaganie studentom zagranicznym w adaptacji do nowych warunków, odpowiedniej asymilacji wśród polskich studentów, zapewnianie przepływu informacji, związanych z życiem studenckim. Studenci, którzy włączą się w realizację inicjatywy otrzymają certyfikaty, potwierdzające ich działalność w Klubie Integracyjnym oraz odpowiednią adnotację w Suplemencie do dyplomu. Jest to niepowtarzalna okazja zawarcia nowych znajomości i wymiany poglądów w międzynarodowym środowisku.

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń: centrum@kpsw.eu lub internationaloffice@kpsw.edu.pl

Przedsięwzięcie jest organizowane w ramach projektu FSS „Internacjonalizacja oraz podnoszenie kultury jakości kształcenia jako źródła reformy instytucjonalnej."