Wejdź z nami na salony

Czy widzisz siebie w roli polityka, biznesmena, społecznika? Czy chciałbyś w przyszłości zostać liderem, szefem, osobistością salonów? Jeżeli myślisz poważnie o swojej przyszłości i marzy Ci się kariera polityka lub biznesmena, to przyjdź na spotkanie Klubu Studenckiego - Na salonach. KPSW zaprasza 17 grudnia.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 16.00 w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej, na Wydziale Pedagogicznym, przy ul. Toruńskiej 55-57, w sali 112.

Misją Na salonach jest: projektowanie własnej ścieżki kariery, poznanie „od kuchni" mechanizmów społecznych i politycznych, rozwój własnej inteligencji społecznej, nabywanie umiejętności „salonowych" i wiedzy na tematy społeczne, polityczne, biznesowe oraz poznanie znanych i wpływowych ludzi ze świata polityki, biznesu, mediów. Jeśli chcesz rozwijać w sobie inteligencję polityczną i biznesową, spełniać własne marzenia oraz pomagać innym poprzez pełnienie roli lidera, nie możesz przegapić czwartkowego spotkania.

Inicjatorem projektu jest mgr Mariusz Kaniewski z Wydziału Pedagogiki KPSW.