KOLEJNY SUKCES TRZECH CZASOPISM NAUKOWYCH WYDAWANYCH W KPSW

Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie roczniki wydawane w Kujawsko-Pomorskiej Szkole Wyższej w Bydgoszczy kolejny rok z rzędu zostały zaindeksowane na liście czasopism naukowych
ICI JOURNALS MASTER LIST 2017

Na podstawie weryfikacji informacji z ankiet roczników oraz analizy wydań z 2017 roku, Eksperci Index Copernicus wyznaczyli wartości wskaźnika Index Copernicus Value - ICV za miniony rok. Wszystkie czasopisma naukowe wydawane w KPSW odnotowały znaczny wzrost względem poprzedniej ewaluacji.

Roczniki wydawane na Uczelni „Studia z zakresu nauk prawnoustrojowych. Miscellanea”, „Rocznik Naukowy KPSW w Bydgoszczy. Transdyscyplinarne Studia o Kulturze (i) Edukacji” oraz „Roczniki Ekonomiczne KPSW w Bydgoszczy” notowane są w bibliograficzno-pełnotekstowej bazie The Central European Journal of Social Sciences and Humanities (CEJSH) a także indeksowane w bibliograficznej bazie polskich naukowych czasopism humanistycznych i społecznych BazHum. Informacje o artykułach publikowanych w rocznikach znajdują się polskiej bazie cytowań POL-index jak również w innych bibliograficzno-pełnotekstowych bazach dziedzinowych.