Co ty wiesz o zarządzaniu?

Koło Naukowe HRM na UMK zaprasza studentów ekonomii - i nie tylko - do udziału w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi. Jeśli chcecie sprawdzić swoją wiedzę z zakresu zarządzania kadrami, ruszajcie do Torunia. Kolejna, czwarta już edycja odbędzie się 13 maja 2010 roku.

Już 13 maja 2010 roku odbędzie się kolejna, IV edycja Regionalnego Konkursu Wiedzy o Zarządzaniu Zasobami Ludzkimi organizowanego przez Koło Naukowe HRM. Początek zmagań o godzinie 10.30 w auli Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania.

Organizatorzy zapraszają wszystkich studentów, chętnych sprawdzenia swojej wiedzy z zakresu zarządzania kadrami! Jak co roku konkurs składać się będzie z dwóch etapów. Podczas pierwszego, zadaniem uczestników będzie wypełnienie testu jednokrotnego wyboru, przygotowanego przez Kadrę Gospodarowania Zasobami Pracy UMK. Na wszystkich tych, którzy osiągną wymagany próg punktowy i zakwalifikują się do drugiego etapu, czekać będzie case study do rozwiązania. Wiedza najlepszych uczestników zostanie nagrodzona atrakcyjnymi nagrodami. Nagrodą główną są praktyki w firmie NEUCA S.A.

Formularz zgłoszeniowy do konkursu jest dostępny na stronie www.hrm.umk.pl