Bydgoszcz oczami cudzoziemców

Czy Bydgoszcz i jej mieszkańcy czymś Cię zaskoczyli? Może zauważyłeś sytuacje podobne bądź odmienne od tych, z którymi spotykasz się na co dzień w swoim kraju? Uwiecznij je na zdjęciu i przystąp do konkursu! Uwaga - przedłużamy termin nadsyłania zdjęć - na fotograficzne prace zagranicznych studentów czekamy do 1 lutego!

Centrum dla Studentów Zagranicznych KPSW zaprasza studentów zagranicznych do udziału w konkursie fotograficznym zatytułowanym „Człowiek - podobieństwa i różnice." Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz mają szansę na opublikowanie w kalendarzu „Bydgoszcz Internationally 2011". Zdjęcia powinny posiadać tytuł bądź krótki opis.

Prace należy nadsyłać drogą elektroniczną na adres centrum@kpsw.eu lub złożyć w Centrum dla Studentów Zagranicznych, ul. Pestalalozziego 18, 85-095 Bydgoszcz (wydruk w formacie nie mniejszym niż A4). Na fotografie czekamy do 1 lutego 2010.