KPSW na jubileuszu 70-lecia Zawiszy Bydgoszcz

8 grudnia br. odbyła się Gala z okazji 70-lecia Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego Zawisza Bydgoszcz. Kujawsko-Pomorską Szkołę Wyższą podczas uroczystości reprezentowała JM Rektor prof. KPSW, dr Helena Czakowska. Uczelnia została wyróżniona okolicznościową statuetką jubileuszową za wieloletnią współpracę ze Stowarzyszeniem Sportów Wodnych WKS Zawisza – Sekcją kajakową.

Zawodnicy Zawiszy, a nasi Studenci zdobywali dla Klubu Zawisza i naszych uczelnianych barw tytuły mistrzów akademickich, świata, Europy i Polski.
Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa wspiera finansowo i naukowo naszych studentów, a zarazem wybitnych sportowców, przydzielając Stypendia sportowe w wysokości 100 procent czesnego.
Wspólnym zamiarem KPSW i CWZS Zawisza Bydgoszcz jest utrwalanie dobrych wzorców współpracy na co dzień i w przyszłości oraz spełnianie misji rozwoju celów humanistycznych na rzecz społeczności lokacyjnej.
Zyczymy Zawiszy Bydgoszcz dalszego bogatego rozwoju, kolejnych sukcesów oraz zdobycia medali olimpijskich w Tokio.