Ministerialny sukces Roczników Ekonomicznych KPSW

Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy ma zaszczyt poinformować, że nasza publikacja – Roczniki Ekonomiczne, wydawana przez Wydział Ekonomii KPSW, znalazła się na prestiżowej ministerialnej liście polskich i zagranicznych czasopism naukowych. Po recenzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Roczniki Ekonomiczne otrzymały 2 punkty. Publikacja ta ukazuje się nakładem wydawnictwa KPSW od 2008 roku pod redakcją prof. zw. dr hab. Andrzeja Czyżewskiego.

To prestiżowe wyróżnienie jest ogromnym osiągnięciem Wydziału Ekonomii naszej uczelni. Mamy nadzieję, że ten ministerialny sukces przyczyni się do pozytywnego zakończenia starań o uzyskanie uprawnień do prowadzenia studiów II stopnia na kierunku Ekonomia.

Więcej informacji na temat Roczników Ekonomicznych KPSW znaleźć można w zakładce WYDAWNICTWO/ROCZNIKI EKONOMICZNE

Lista czasopism wyróżnionych przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dostępna http://www.bip.nauka.gov.pl/_gAllery/92/05/9205/20100513_lista_czasopism.xls