KPSW z medalem Lodołamaczy

Nasza uczelnia otrzymała brązowy medal w konkursie Lodołamacze, w kategorii Pracodawca - nieprzedsiębiorca. Nagroda została przyznana za szczególną wrażliwość społeczną i odpowiedzialną politykę personalną uwzględniającą potrzeby osób niepełnosprawnych. Konkurs Lodołamacze organizuje Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych. Ideą konkursu Lodołamacze jest nagradzanie firm, przedsiębiorców i osób prywatnych, wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych, tworzących nowe i coraz lepszej jakości miejsca pracy oraz dostrzegających sens i konieczność ich aktywizacji zawodowej.

Statuetka Lodołamacza jest wyróżnieniem dla tych, którzy decydując się na zatrudnienie osób niepełnosprawnych, jednocześnie prowadzą wobec nich przyjazną politykę personalną, przełamują bariery, walczą z niechęcią i obojętnością społeczeństwa.