Przyszedł Święty Mikołaj do Skrzata...

200 kilo słodyczy i inne niespodzianki, które zebraliśmy podczas Meczu Słodkich Serc, przed świętami trafiły do dzieci ze świetlic socjoterapeutycznych „Skrzat" oraz przy Zespole Szkół nr 7 w Bydgoszczy. Radość z niespodzianki była ogromna, zwłaszcza że podarki od kibiców wręczał najmłodszym sam Święty Mikołaj!

Setki czekolad, batoników, ciastek i cukierków, a także zabawki, artykuły papiernicze i książki to efekt zbiórki zorganizowanej podczas Meczu Słodkich Serc. Po raz czwarty studenci KPSW oraz koszykarze KPSW Astoria zorganizowali charytatywny mecz, którego celem było uzbieranie jak największej liczby prezentów dla potrzebujących. Prezenty zbieraliśmy 4 grudnia podczas derbowego spotkania koszykarzy KPSW Astoria ze Sportino Inowrocław. Jak w latach poprzednich, kibice nie zawiedli! I choć w tym roku, w odróżnieniu od poprzednich, mecz był biletowany kibice koszykówki nie żałowali słodkości dla najmłodszych. Wielka zbiórka dla najuboższych odbywała się w ramach Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej „Pomóż dzieciom przetrwać zimę".

Oglądaj zdjęcia ze spotkania w naszej Galerii www!