Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim

6 listopada 2019 roku, w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy o godz. 20.00 zostanie odprawiona Msza św.w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych...

i administracyjnych oraz studentów bydgoskich uczelni. 6 listopada 2019 roku, w Sanktuarium Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy o godz. 20.00 zostanie odprawiona uroczysta Msza św. w intencji zmarłych w minionym roku akademickim wykładowców, pracowników dydaktycznych i administracyjnych, oraz studentów bydgoskich uczelni. Wspólnota Diecezjalnega Ośrodka Duszpasterstwa Akademickiego „Martyria" serdecznie zaprasza na tę Eucharystię.

Do 6 listopada br. można przesłać listy osób zmarłych z Uczelni na adres mailowy.