Nabór na studia I i II stopnia do końca października 2019!

Nie płać wpisowego i opłaty rekrutacyjnej, a dodatkowo otrzymasz bon edukacyjny na studia podyplomowe. Absolwenci KPSW otrzymają zniżkę w czesnym!  Zdecyduj się już teraz i zyskaj do 885zł!

Wszyscy kandydaci, którzy zdecydują się na podjęcie nauki na KPSW do 31 października 2019 r. mogą skorzystać z przygotowanej przez nas oferty promocyjnej:

• brak wpisowego
    • brak opłaty rekrutacyjnej
    • bon edukacyjny na studia podyplomowe o wartości 400 zł w prezencie!

Absolwenci naszej Uczelni mogą liczyć na dodatkową zniżkę w czesnym w wysokości 400 zł.

Chcesz zdobyć tytuł magistra, a dodatkowo zdobyć nowe kompetencje na studiach podyplomowych? Przypominamy, że u nas można zdobyć dwa dyplomy jednocześnie!
Zapisz się na studia magisterskie i wybierz dodatkowo kierunek na studiach podyplomowych, a otrzymasz zniżkę w czesnym.
Jeżeli zdecydujesz się na naukę na dwóch kierunkach na studiach podyplomowych również zaproponujemy Tobie korzystne warunki finansowe.

Chcesz więcej? Nie ma sprawy!

Ekonomia + Stosunki międzynarodowe Jedno czesne - dwa kierunki! Pedagogika + Praca Socjalna za 50% czesnego!

Pielęgniarstwo - studia licencjackie oraz magisterskie Nowość! Budownictwo - studia magisterskie Nowość!