Najniższe czesne w regionie!

Najniższe czesne w regionie! Niemożliwe? Sprawdź sam na kpsw.edu.pl/rekrutacja-kpsw/czesne-na-rok-akademicki-2016-2017.  Czesne już od 190 zł!

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś kpsw.edu.pl/rekrutacja-kpsw/rekrutacja-on-line i skorzystaj z promocji do końca czerwca br. kpsw.edu.pl/rekrutacja/aktualnosci/zapisz-sie-teraz-zyskasz-1410-zl

Dlaczego KPSW?

Jeżeli chcesz kształcić się na Prestiżowej uczelni, która pomoże Ci odnieść Sukces oraz przekaże odpowiednią Wiedzę - to tylko KPSW - największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy!

KPSW przygotowała dla Ciebie wyjątkową ofertę dającą nowe możliwości. Studia u nas to oferta dla tych, którzy nie tylko chcą zdobywać wiedzę, ale i umiejętności. Z nami możesz:

1. Studiować na wymarzonym kierunku:
aż 12 do wyboru, w tym:
PRAWO - KPSW jest jedyną uczelnią niepubliczną w Bydgoszczy, która kształci na tym kierunku!
GEODEZJA I KARTOGRAFIA - jedyna w regionie!

2. Rozwijać swoje zainteresowania na wybranej specjalności (ponad 60 do wyboru!)

3. Poszerzać umiejętności na wybranym module (ponad 80 modułów kształcenia!)

KPSW jest także Uczelnią organizującą szeroko zakrojone międzynarodowe inicjatywy naukowe, kulturalne i sportowe. Dzięki licznym partnerom zagranicznym możesz studiować zarówno w krajach Unii Europejskiej jak i j poza jej granicami! Abyś mógł rozwijać się w międzynarodowym środowisku naukowym KPSW nawiązało współpracę m. in. z Turcją, Wielką Brytanią, Portugalią, Grecją, Włochami, Francją, Ukrainą, Kirgistanem czy Chinami.

Dużym atutem KPSW jest własna nowoczesna baza dydaktyczna o powierzchni prawie 20 tys. m2. Studiując u nas będziesz miał do dyspozycji m.in. przestronne i komfortowe sale wykładowe i ćwiczeniowe, laboratoria, nowoczesne sale komputerowe, salę sportową, bufet, punkt ksero, Radio Akademickie MEGAFON, Telewizję KPSW.  Zobacz naszą bazę dydaktyczną na Youtubie.

Bezpłatne studia dla najlepszych!

W ramach systemu motywacyjnego możesz skorzystać z szeregu zniżek i ulg w opłacie czesnego.  Z kolei jeżeli osiągasz dobre wyniki w nauce i dodatkowo będziesz aktywnie działać w organizacjach studenckich, kołach naukowych, uczelnianym radiu i telewizji, będziesz mógł studiować na KPSW bezpłatnie!

KPSW jest organizatorem i twórcą innowacyjnych projektów zarówno uczelnianych, ogólnopolskich jak i międzynarodowych. Wszystko po to, by jak najlepiej przygotować swoich absolwentów do zadań i wyzwań, jakie czekają na rynku pracy i osiągnięcia przez nich spektakularnych sukcesów.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!