Nowy rok akademicki i nowe wyjazdy z programu Erasmus+

7-11 października 2019 roku delegacja KPSW w Bydgoszczy w składzie prof. KPSW dr Roman Sass, dr inż. Joanna Gęsikowska, dr Katarzyna Stefanowicz-Zawiszewska i dr Maryla Bieniek-Majka odwiedziła ISG Business & Economics School w stolicy Portugalii – Lizbonie.

Ze specyfiką uczelni delegatów zapoznali João Caldeira Heitor, Sekretarz Generalny ISG oraz Rui Caldeira. Zaskoczeniem był fakt, iż uczelnia ta ma swoje oddziały zarówno w innych miastach Portugalii, a także w Brazylii i krajach afrykańskich. Główną tematyką spotkań było omówienie możliwości zacieśnienia współpracy, szczególnie w zakresie prowadzenia wspólnych badań z zakresu ekonomii i zarządzania. Po zaprezentowaniu przez gospodarzy czasopisma naukowego IBER (International Business and Economics Review), dyrektor Instytutu Nauk Ekonomicznych KPSW w Bydgoszczy, dr Roman Sass, prof. KPSW zaprezentował Roczniki Ekonomiczne KPSW zapraszając do wspólnych publikacji w przyszłości.