Odszedł Prof. dr hab. Jan Janusz Meller, Dziekan Wydziału Ekonomiczno-Społecznego, nauczyciel akademicki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 listopada 2018 roku odszedł Prof. dr hab. Jan Janusz Meller. Profesor Jan Janusz Meller był związany z KPSW od 2006 roku. Przez 7 lat pełnił funkcję Dziekana Wydziału Ekonomiczno-Społecznego.

Był znanym i cenionym ekonomistą, specjalizował się w zagadnieniach zarządzania zasobami ludzkimi oraz zatrudnienia i rynku pracy. Prof. Meller opublikował ponad 150 prac: podręczników, monografii, rozpraw, artykułów. Aktywnie działał w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym i był przewodniczącym Okręgowego Komitetu Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Otrzymał pięć nagród indywidualnych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, kilkakrotnie był wybierany do Komitetu Nauk o Pracy i Polityki Społecznej PAN.

Uroczystości pogrzebowe odbędą siędnia 24 listopada o godzinie 11.00
na cmentarzu przy
Parafii Świętego Stanisława w Nakle nad Notecią, ul. Bohaterów 1
.

Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.
Rektor, Prezydent, Senat oraz Społeczność Akademicka KPSW