Największa niepubliczna uczelnia w Bydgoszczy

EN RU UA

Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2017

16 listopada 2017 roku w godz. 10:00 do 17:00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy i Promocji Pracodawców OFFerty 2017 organizowane przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier uczelni wyższych w Bydgoszczy.

Na Offertach w tym roku zagości wielu wystawców, którzy zaprezentują swój potencjał i zaproszą do bezpośredniego kontaktu. Będzie to doskonała okazja dla odwiedzających, by zapoznać się  z profilem działalności firmy, ofertami i specyfikacjami stanowisk pracy. Wśród wystawców znajdą się ogólnopolskie marki, zainteresowane rozwojem w naszym regionie.

W trakcie targów zapraszamy również do strefy konsultacyjno-doradczej, która gromadzi doradców zawodowych. Profesjonaliści opowiedzą, jak korzystnie wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej oraz jak napisać nowoczesne CV. Symulacje rozmów o pracę to propozycja dla wszystkich, którzy chcą przygotować się do swojej pierwszej rozmowy o zatrudnienie. Ponadto podczas wydarzenia nie zabraknie również warsztatów podnoszących kompetencje zawodowe pracowników. Zapraszamy też do naszego stoiska promocyjnego i zapoznania się z ofertą edukacyjną, aby poszerzać swoje kompetencje i drogę zawodową poprzez studia licencjackie, magisterskie lub inżynierskie.


Kujawsko-Pomorska Szkoła Wyższa
w Bydgoszczy

ul. Toruńska 55-57, 85-023 Bydgoszcz
  52 321 11 88
  rektorat@kpsw.edu.pl