Podsumowanie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w KPSW

Jednym z priorytetów naszej Uczelni jest promowanie innowacyjności, dbanie o samorozwój oraz aktywną postawę wobec życia wśród społeczeństwa akademickiego i środowiska regionalnego. Co roku KPSW włącza się jako partner w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP).
Tegoroczny program ŚTP w KPSW obifitował w liczne wykłady i warsztaty związane z problematyką przedsiębiorczości. Cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem.

Prof. KPSW, dr hab. Sławomir Tecław w miniony poniedziałek, tj. 14 listopada br. opowiadal zebranej młodzieży o savoir-vivrze i sztuce negocjacji w sytuacjach zawodowych, przedstawiając m. in. zaskakujące przykłady postaw ze świata zwierząt. Warsztaty komputerowe dla grupy uczniów z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych realizowanych za pomocą Access List (ACL) poprowadził dr Jan Owedyk, Prodziekan Wydziału Technicznego KPSW. W piątek, tj. 18 listopada br. w zajęciach dotyczących możliwości zdobywania funduszy unijnych wzięli udział pedagodzy i psycholodzy z bydgoskich placówek oraz osoby indywidualne zainteresowane zagadnieniem. Koncepcje tworzenia strategii pozyskiwania dofinansowań dla przedszkoli i placówek oświatowych przedstawił dr Przemysław Osóbka. Dr Ewa Szuber-Bednarz podjęła na prowadzonym warsztacie temat form zatrudniania pracowników a dr Janina Kotlińska - "Kondycję finansową JST w Polsce". Program ŚTP 2016 w KPSW zamknął wykład dr Urszuli Słupskiej pt. "Zastosowanie koncepcji organizacji wirtualnej we współczesnym świecie biznesu, możliwości, korzyści, zagrożenia".

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze wszystkich wydarzeń przygotowanych w ramach ŚTP na naszej Uczelni - tutaj.