Prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak otrzymuje tytuł Deo et Patriae deditus KUL

Miło nam poinformować, że prof. KPSW, dr hab. Alicja Grześkowiak została odznaczona przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II (KUL) tytułem Deo et Patriae deditus.
Prof. Grześkowiak praktykowała jako adwokat oraz pełniła funkcję senatora (1989-2001), wicemarszałka Senatu II kadencji oraz w latach 1997-2001 marszałka Senatu IV kadencji. Pani Profesor pracuje jako wykładowca w KPSW i KUL.

Jest autorką i redaktorką licznych publikacji naukowych z dziedziny prawa karnego i praw człowieka. W 2005 roku została powołana w skład zarządu Papieskiej Akademii Życia.
Uroczystość nadania honorowego tytułu KUL prof. KPSW, dr hab. Alicji Grześkowiak odbędzie się 8 grudnia br. o godz. 11.00 w Auli im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Lublinie.

Pełni uznania za całkoształt działalności Pani Profesor, serdecznie gratulujemy zdobycia kolejnego prestiżowego wyróżnienia!