Program Wymiany dla studentów KPSW do Rzymu

Zachęcamy studentów wszystkich kierunków do udziału w interdyscyplinarnym programie wymiany międzynarodowej z uczelnią partnerską w Rzymie - Negocjacje w Stosunkach Międzynarodowych.

Program obejmuje takie zagadnienia jak: prawo korporacyjne, prawo Unii Europejskiej i prawo międzynarodowe, jak również zagadnienia związane historią współczesną, polityką zagraniczną, ekonomią, socjologią i psychologią. Inicjatywa została zaprojektowana z myślą o studentach zagranicznych. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim. Studenci Kujawsko-Pomorskiej Szkoły Wyższej w Bydgoszczy mogą otrzymać stypendium z programu Erasmus+ na pokrycie kosztów związanych z pobytem we Włoszech. Szczegółowych informacji udziela Dział Współpracy z Zagranicą - pokój 307B. Kontakt: internationaloffice@kpsw.edu.pl, tel. 52 365 84 46.