KPSW na Święcie Śliwki i Pożegnaniu Lata

Już w najbliższy weekend podczas Święta Śliwki w Strzelcach Dolnych oraz w trakcie Pożegnania Lata na polanie Różopole w bydgoskim Myślęcinku przedstawiciele KPSW udzielą wszelkich informacji na temat działalności szkoły i jej oferty edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska promocyjnego!

Święto Śliwki rozpoczyna się w sobotę 2 września o godzinie 12:00, a w ramach imprezy będzie można samodzielnie usmażyć śliwki, przejechać się bryczką, wziąć udział w rejsie po Wiśle, przyjrzeć się bliżej średniowiecznej wiosce czy też odwiedzić nasze stoisko promocyjne zarówno w sobotę, jak i w niedzielę do godziny 18:00. Będziemy też na Pożegnaniu Lata w Myślęcinku w niedzielę 3 września od godziny 14:00. W programie wydarzenia znajdują się liczne atrakcje i koncerty.

Dla wszystkich gości, którzy będą chcieli poznać zagadnienia związane ze studiowaniem w naszej Uczelni, przygotowaliśmy drobne upominki. Zapraszamy!